Series
Ratings
176
My Golden LifeRated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 3.0- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.0
Gensomaden SaiyukiRated ★ 3.5- Hidden SingerRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.0
Shaman KingRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 3.0
NANARated ★ 3.0
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5- Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 3.5
Fairy TailRated ★ 4.0
Fairy TailRated ★ 4.0- Fairy TailRated ★ 4.0
Mermaid Melody Pichi Pichi Pitch PureRated ★ 3.5
Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 4.0
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0