Titles you rated
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- The Silent SeaRated ★ 3.0
Save MeRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.0- White ChristmasRated ★ 4.5
- Doctor ChaRated ★ 2.5
- Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5

Princess HoursRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.0