Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
- The 8 ShowRated ★ 2.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.0
- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Be PositiveRated ★ 3.5- The Glory Part 1Rated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- BargainRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
"Deji" Meets GirlRated ★ 3.5- Never Have I EverRated ★ 3.0
- Never Have I EverRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 5.0