Titles you rated
Honey and CloverRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
GokusenRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Oh My VenusRated ★ 2.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 2.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
The Innocent ManRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0