Series
Ratings
30
All InRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0- MisaengmulRated ★ 1.0
Hotaru no HikariRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Hana KimiRated ★ 3.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0