Titles you rated
- Crime SceneRated ★ 4.5
- Crime Scene 3Rated ★ 4.5
- Crime SceneRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0

The Light in Your EyesRated ★ 4.5- Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 4.5
HwajungRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.0