Series
Ratings
384- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 5.0
- KarmaRated ★ 5.0
- Song of the BanditsRated ★ 3.5
Through the DarknessRated ★ 4.5
Island Part 1Rated ★ 3.0- Island Part 2Rated ★ 3.0
- Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.0
- K-POP 더 비기닝: SMTOWN 30Rated ★ 5.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
- The Fiery Priest Season 2Rated ★ 2.5
- Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.5
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 2.0
- The BequeathedRated ★ 4.0

It's NightRated ★ 3.0- Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0- Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5