Movies
Ratings
365
Men in Black 3Rated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
SawRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 2.5
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
Shadows in the PalaceRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 2.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
KnowingRated ★ 2.5
Terminator SalvationRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.5
Ninja AssassinRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.5
SaltRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0