Series
Ratings
123
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0- Kodoku no Gurume Haishin Original 2~Goro Genin Mamire~Rated ★ 4.0
- House of NinjasRated ★ 4.0
- 더 인플루언서Rated ★ 1.0
- Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0- Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
- The FrogRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
Foundation Season 2Rated ★ 5.0
Foundation Season 1Rated ★ 4.0- Sweet Home Season 2Rated ★ 3.0
Castaway DivaRated ★ 5.0- Sakeguse 50Rated ★ 3.0
- A Killer ParadoxRated ★ 5.0