Series
Ratings
37
Winter SonataRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 2.0
DamoRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 5.0
- 원피스 2기Rated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0