Series
Ratings
65- 12 MonkeysRated ★ 5.0
The 4400Rated ★ 3.0
The 4400Rated ★ 3.0
The 4400Rated ★ 4.0
The 4400Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0- BelieveRated ★ 3.0
- GrimmRated ★ 3.0
GrimmRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.5
GrimmRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0