Series
Ratings
56- 원피스 5기Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 1.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
신들의 장난Rated ★ 1.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0