Series
Ratings
15
Loki Season 1Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 4.0
Smile, YouRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5- Bridal MaskRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0