Movies
Ratings
304
MinionsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
The SilencedRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
GarfieldRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Day & NightRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5