Movies
Ratings
101
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0- Two CopsRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 5.0
- HolidayRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
TaxiRated ★ 5.0
High RiskRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Seven DaysRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 5.0