Series
Ratings
41- Dalgliesh Season 3Rated ★ 5.0
WakakozakeRated ★ 4.0
Do Not Say Mystery SpecialRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0- Umino HajimariRated ★ 4.5
Bokura no ShokutakuRated ★ 4.0
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
원피스 1기Rated ★ 4.0- There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0