Series
Ratings
173- KarmaRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The PenguinRated ★ 4.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
- The 8 ShowRated ★ 4.0
- Queen of TearsRated ★ 4.0
- Baby ReindeerRated ★ 4.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.0- Mask GirlRated ★ 3.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- Beef Season 1Rated ★ 4.0