Series
Ratings
82- The Bear Season 3Rated ★ 3.5
- The Bear Season 2Rated ★ 5.0
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 2.5
High KickRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
VincenzoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5