Series
Ratings
143- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5- The Bear Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Love in the Big CityRated ★ 3.0
- Hellbound Season 2Rated ★ 1.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 4.0
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0