Series
Ratings
53- AdolescenceRated ★ 4.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5- Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
- Renai no SusumeRated ★ 4.5
Orange DaysRated ★ 3.5
Ore no ie no HanashiRated ★ 3.5- First LoveRated ★ 3.0
- PlutoRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
The Great White TowerRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Omimi ni AimashitaraRated ★ 3.5
AmachanRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
이케부쿠로 웨스트 게이트 파크 - 스프의 회Rated ★ 3.5