Series
Ratings
70- Pippi LongstockingRated ★ 3.0
- Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0
- In Time With YouRated ★ 4.0
My Lovely FamilyRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 4.0
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 2.0
My Fair PrincessRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Flames of DesireRated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 4.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 3.0
Feast of the GodsRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 3.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
All InRated ★ 3.0