Titles you rated
- Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- D.P. Season 2Rated ★ 4.0

Taxi DriverRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Lovely RunnerRated ★ 4.0
- Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0

Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 3.0
- The Killing VoteRated ★ 1.5
- A Killer ParadoxRated ★ 3.0