Titles you rated
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5- Eye Love YouRated ★ 2.0
- Inventing AnnaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
- The Silent SeaRated ★ 1.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.0- The ChairRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Inside Bill's Brain: Decoding Bill GatesRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Nothing But ThirtyRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0- Camping ClubRated ★ 4.0