Movies
Ratings
166
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5- Pali RoadRated ★ 4.0
Ripples of DesireRated ★ 3.0- Urban GamesRated ★ 2.0
- TogetherRated ★ 3.0
Badges of FuryRated ★ 3.0- The Soul of BreadRated ★ 3.5
- The Tempests of First LoveRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 2.5
A MillionRated ★ 3.0- Slow VideoRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Mood of the DayRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5- Hear MeRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.5
Time RenegadesRated ★ 3.0