Series
Ratings
26- Stranger Things Season 5Rated ★ 2.5
Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.5
MR. BRAINRated ★ 3.5
Good Luck!!Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
HERO2014Rated ★ 3.5
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5- Glass HeartRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Roppongi ClassRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Love is Blind JapanRated ★ 1.5
Shinhannin FlagRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.5