Series
Ratings
485- The ResidenceRated ★ 3.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 5.0
- Long Story ShortRated ★ 5.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.5- Peacemaker Season 2Rated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0- The Glory Part 2Rated ★ 1.0
- The Glory Part 1Rated ★ 2.5
- Creature CommandosRated ★ 3.5
- Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.5
Succession Season 2Rated ★ 5.0
SuccessionRated ★ 5.0- Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 4.5
- Invincible Season 3Rated ★ 5.0
- Your Friendly Neighborhood Spider-Man Season 1Rated ★ 4.0
- What If...? Season 3Rated ★ 1.5
- Arcane Season 2Rated ★ 4.5