Titles you rated
- Low LifeRated ★ 4.5
Men on a MissionRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.0- Bridal MaskRated ★ 3.0

The ProducersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0