Series
Ratings
281- Anata wo Ubatta Sono Hi karaRated ★ 4.0
- Chihayafuru -Meguri-Rated ★ 4.0
Dragon Ball DAIMARated ★ 3.5- 119 Emergency CallRated ★ 3.5
- Brighter DaysRated ★ 4.0
- Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5
- Mikami SenseiRated ★ 3.5
- Tonari no Nurse Aid SP 2025Rated ★ 3.0
- Umino HajimariRated ★ 4.0
- My Girlfriend's ChildRated ★ 3.5
- Slow TrainRated ★ 3.0
Odoru Daisousasen – Aki no Hanzai Bokumetsu SpecialRated ★ 4.0
Odoru daisosasen - Nenmatsu tokubetsu keikai SpecialRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.5- Anti HeroRated ★ 3.5
- YipsRated ★ 3.5
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Buzzer BeatRated ★ 3.5- Blue MomentRated ★ 3.0
- 366 DaysRated ★ 3.0