Series
Ratings
58
The HeirsRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 2.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 4.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 1.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Baby StepsRated ★ 4.5- Curious George Season 1Rated ★ 2.5
- Magical DoReMiRated ★ 0.5
Say I Love YouRated ★ 2.5
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 0.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.0
원피스 1기Rated ★ 3.5
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5