Titles you rated
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 4.5- Mad for Each OtherRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Made In AbyssRated ★ 4.5- GlitchRated ★ 3.5
Akame ga Kill!Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0- Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 2.5