Series
Ratings
208- Heated Rivalry Season 1Rated ★ 4.5
- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.0
- Knife Edge: Chasing Michelin StarsRated ★ 3.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Goodbye SoloRated ★ 4.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0- AdolescenceRated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- American Manhunt: O.J. SimpsonRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 4.0- The White Lotus Season 1Rated ★ 4.0
- The White Lotus Season 2Rated ★ 4.5
- The PenguinRated ★ 4.5
- Black DovesRated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.0