Titles you rated
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
SoulmateRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 2.5