Series
Ratings
35- Beef Season 1Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0