Series
Ratings
70
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Your Lie in AprilRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Save MeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Wild RomanceRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 3.0