Series
Ratings
53- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- AdolescenceRated ★ 4.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- A Killer ParadoxRated ★ 4.0
- LTNSRated ★ 4.5
- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Boy Swallows UniverseRated ★ 3.5
- The DropoutRated ★ 3.5
ClickbaitRated ★ 3.0- AnnaRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 2.0- MaidRated ★ 4.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5