Series
Ratings
47
Dong YiRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
24Rated ★ 5.0
24Rated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
IRISRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- SelfieRated ★ 4.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5- Bridal MaskRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 3.5