Series
Ratings
26
Voice season1Rated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
The Tale of NokduRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Search: WWWRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
One Spring NightRated ★ 3.0
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0