Series
Ratings
114- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
Country PrincessRated ★ 5.0- A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 5.0
My 19 Year Old Sister-in-LawRated ★ 4.0- The LandRated ★ 2.5
24Rated ★ 4.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 1Rated ★ 3.0
5th RepublicRated ★ 3.5
The Return of IljimaeRated ★ 5.0- Jungle Fish Season 2Rated ★ 4.5
My Precious ChildRated ★ 4.0- HotelierRated ★ 4.0
The Great King, SejongRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5