Series
Ratings
278- Reunion ~Silent Truth~Rated ★ 5.0
- Black PeanRated ★ 3.5
Black PeanRated ★ 4.0- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.0
YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.0- Narco-SaintsRated ★ 4.0
- One Piece Season 2Rated ★ 3.5
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5- Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.0
- Thunder Cloud Rain StormRated ★ 3.0
- The Art of SarahRated ★ 5.0
- Battle of FatesRated ★ 3.5
- 이상한 동물원Rated ★ 4.0
The Locked Room MurdersRated ★ 3.5- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 1.5
- 미쳤대도 여자야구Rated ★ 5.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0