Movies
Ratings
125
V.I.P.Rated ★ 3.5
No Longer HeroineRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.5
The SwindlersRated ★ 3.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
When Marnie Was ThereRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 4.0

A MuseRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.0