Series
Ratings
47
GoblinRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 5.0- Nobody Wants This Season 2Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0- The White Lotus Season 2Rated ★ 4.5
- SirensRated ★ 3.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5- Nobody Wants This Season 1Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0