Series
Ratings
12
TemptationRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
War of MoneyRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5- In Time With YouRated ★ 4.5
- Big ManRated ★ 4.0

Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5