Series
Ratings
40
IRISRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
GiantRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0