Series
Ratings
44- WashingtonRated ★ 3.0
Last ChanceRated ★ 3.0
The Demon Girl Next DoorRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 5.0
Sing "Yesterday" for MeRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.0
Bottom-tier Character TomozakiRated ★ 4.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0- WayneRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5- Secret Diary of a Call GirlRated ★ 5.0
BodyguardRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0