Series
Ratings
17
InuYashaRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
GokusenRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0