Series
Ratings
294- A Killer ParadoxRated ★ 4.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 4.0
- One Piece Season 1Rated ★ 3.5
- Mask GirlRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- CelebrityRated ★ 3.5
- Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 5.0
- The Glory Part 2Rated ★ 5.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
- Hidden SingerRated ★ 3.0
- Phantom Singer 2Rated ★ 4.0
- Phantom SingerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0