Series
Ratings
97
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Innocent DefendantRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The Last EmpressRated ★ 3.5
Missing NineRated ★ 3.0
Star of the UniverseRated ★ 5.0
Witch's CourtRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0