Series
Ratings
96
Fight For My WayRated ★ 4.5
LookoutRated ★ 3.5
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.5
Blow BreezeRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
Loving YouRated ★ 3.5
Paper CraneRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
Glass SlippersRated ★ 4.0
Sad Love StoryRated ★ 4.0
First Wives' ClubRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.0
Golden RainbowRated ★ 3.5
The Kingdom of the WindRated ★ 3.0