Titles you rated
- Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
- Genie, Make a WishRated ★ 3.5
- Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
- The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
- NANA bnb with SEVENTEENRated ★ 3.0
- 주관식당Rated ★ 3.5
- World of Street Woman FighterRated ★ 3.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
- Earth Arcade Season 3Rated ★ 3.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 1.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- 식스센스: 시티투어Rated ★ 3.0
- Melo MovieRated ★ 3.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
- Love ScoutRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
- 삼시세끼 LightRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- The Judge from HellRated ★ 3.0