Series
Ratings
23- My Little TelevisionRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5- Good PeopleRated ★ 4.0

Infinite ChallengeRated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.5

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 2.5
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
High KickRated ★ 3.0
The Queen's ClassroomRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0- Abnormal SummitRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0